• معرفی شرکت

  شرکت مهندسی جام ریز که در سال ۱۳۷۳ تاسیس گردید با بیش از دو دهه فعالیت مستمر و پویا هم اکنون در زمره شرکت های برتر تسمه کشور شناخته می شود. ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است تا به صورت پویا و نظام مند در توسعه و تعالی زیر ساخت های صنعت کشور ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهدافی چون توسعه صنعتی سازی و فناوری های نوین لاستیک گام بردارد.

 • رویکرد ها

  با چنین رویکردی که تامین نیازهای کیفی و کمی طیف وسیعی از مشتریان در اولویت قرار گرفته، ماموریت یا محدوده کاری این شرکت به شرح ذیل معرفی گردید است:

  • تولید انواع تسمه های لاستیکی روکش شده که شامل M,A,B,C,9.5 در سایز های مختلف می باشد. (با داشتن استاندارد کشوری)
  • تحقیق و پژوهش (آزمایش همکار، تولید دانش و اجرای پروژه های تحقیقاتی و پژوهشی در حوزه های مرتبط)
 • ارتقاء دانش

  شرکت جام ریز در حال حاضر به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه تولید کالا و خدمات مهندسی در یک تراز پیشرو و دانش بنیان مشغول به فعالیت می باشد، روند حرکتی آن بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده که کلیه فرایندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک، یکسان و هماهنگ پیگیری شوند.

  عزم و اراده هیئت مدیره و مدیریت ارشد سازمان نیز در طی سالیان متمادی، همواره به نحوی بوده که این مجموعه خصوصی را در جهت توسعه و تعالی رهنمود سازد و بیش از پیش، بخشی از دغدغه های کار و اشتغال جوانان این مرز و بوم را مرتفع نماید. بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده است اما هدف کار آفرینی به صورت مستقیم و غیر مستقیم مهم ترین عاملی بوده است که فراتر از انگیزه های اقتصادی مد نظر قرار گرفته است.

 • در صنعت

  در حال حاضر کلیه شرکت های معتبر تولید کننده در لوازم خانگی در محصولات کولر و همچنین ماشین لباس شویی و … از مصرف کنندگان محصولات شرکت جام ریز می باشد. در بخش صنعت نیز تسمه های نوع B و C در سراسر کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

دارای نشان استاندارد ایران